FUTURA

Termíny školení

Jablotron Office Park Scroll

Holešovské školení má svá specifika. Díky místu konání přímo v blízkosti sídla společnosti, je možné vidět naživo výrobní halu, montáž rekuperačních jednotek i termodynamickou zkušebnu se dvěma klima komorami.

Velmi si ceníme Vašeho zájmu stát se naším instalačním partnerem.

Prodej jednotek Futura je možný výhradně prostřednictvím certifikovaných instalačních partnerů. Absolvujte jednodenní školení a staňte se jedním z nich. Účastníci školení získají všechny potřebné informace o rekuperační jednotce Futura a požadavcích na kvalitní montáž. Detailně Vás seznámíme s aplikacemi MyJABLOTRON a MyCOMPANY.
Po absolvování školení Vám vystavíme certifikát potvrzující Vaši odbornost.

Školení probíhá od 8:30 do 17:00 hod. Od 8:30 do 9:00 hod. probíhá prezence účastníků. Cena školení je 750 Kč a zahrnuje tištěné marketingové materiály, technické listy, instalační a uživatelské manuály, unikátní aplikaci umožňující zobrazit FUTURU v reálném prostředí a ve skutečné velikosti Vašim klientům, občerstvení a oběd. Po absolvování školení Vám bude vystaven certifikát potvrzující, že jste Certifikovaným instalačním partnerem JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY. Platnost certifikátu je 2 roky.

Přihlašovací formulář

Nejjednodušším způsobem, jak se přihlásit na certifikační kurz, je vyplnění následujícího Přihlašovacího formuláře.
Vaše přihlášení na kurz systém automaticky potvrdí zpětným e-mailem. Přihlášení je závazné. Po odeslání formuláře Vám bude vygenerována faktura, kterou zasíláme e-mailem, do formuláře proto uveďte své fakturační údaje. V případě, že se nemůžete zúčastnit kurzu, na který jste se přihlásili, omluvte se, prosím, co nejdříve, nejpozději 2 dny před konáním kurzu. Při včasném odhlášení Vám bude uhrazené kurzovné v plné výši vráceno. S případným dotazem nebo pro pomoc s přihlášením volejte na +420 775 587 595 nebo pište na info@jablotronlt.com.

Změnit
Legenda: NIP - nový instalační partner IPJA - stávající instalační partner Jablotron Alarms